Sledovanost kanálů FTV Prima se zlepšuje | E15.cz

Sledovanost kanálů FTV Prima se zlepšuje

Prima family
Prima family
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nové stanici Prima family se daří. Z její sledovanosti vyplývá, že si ji již naprostá většina diváků na svých televizorech naladila. Chladnější počasí svědčí i malým kanálům Prima COOL a Prima love.

Boduje hlavně zpravodajská hodina na Prima family. Včerejší Zprávy FTV Prima dosáhly podle ATO – Mediaresearch nejvyššího podílu na trhu v tomto týdnu – 36,87 % v CS D15+. Sledovalo je 1 340 tis. diváků z této cílové skupiny.

Ani ostatní dny tohoto týdne nezůstaly pozadu – průměrná sledovanost Zpráv byla dosud přes 1 300 tis. diváků. Daří se i Krimi zprávám – jejich průměrná sledovanost v tomto týdnu přesahuje milionovou hranici diváků při podílu na trhu 25,04 %, a nadprůměrných hodnot dosahují i VIP zprávy – zatím je v tomto týdnu sledovalo v průměru 850 tis. diváků z CS D15+ při podílu na trhu 20,13 %.

Na úspěch Zpráv navázala včera repríza pořadu Ano, šéfe!. Čtvrteční epizoda se v době svého vysílání dokonce stala s podílem na trhu 23,29 % v CS D15+ nejsledovanějším pořadem na televizních obrazovkách.

Včerejší celodenní podíl na trhu Prima family tak dosáhl nadprůměrné hodnoty 19,43 %, v prime time (18.00-23.00) dokonce vyrostl až na 23,39 % v CS D15+. Přitom první den letošního roku vykazovala Prima family celodenní podíl na trhu 11,3 %. Televize totiž vysílá na jiné frekvenci než její předchůdkyně TV Prima a mnoho lidí si ji nestačilo po Silvestru naladit.

Zimní sezona přeje i menším stanicím FTV Prima – Primě COOL se včera povedl husarský kousek s filmem 40 let panic – v cílové skupině Prima COOL D15-40 dosáhl podílu na trhu 18,21 % a zařadil se tak mezi nejúspěšnější filmy této stanice. I včerejší celodenní podíl na trhu Prima COOL byl nadprůměrný – 8,64 % v CS D15-40.

Nadprůměrných hodnot dosahuje v tomto týdnu i Prima LOVE – ve své CS Ž15-44 si drží celodenní podíl na trhu nad 3 % – průměrná hodnota je v tomto týdnu zatím 3,48 %.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah