Střídmá reklama Zuno láká na přenesení půjčky | E15.cz

Střídmá reklama Zuno láká na přenesení půjčky

Kampaň Zuno od agentury Gunpowder
Kampaň Zuno od agentury Gunpowder
• 
ZDROJ: Zuno

Strategie, Petr Novotný

Od března startuje nová kampaň banky Zuno, jež láká na nízkou sazbu půjčky, kterou si klienti jiných bank přenesou do Zuno. Na kampani opět spolupracuje agentura Gunpowder.

Nový spot banky Zuno je produktově zaměřený a natáčel se na bílém pozadí. Jeho smyslem je graficky zdůraznit výhodnější úrok při přenesení staré půjčky do Zuno. Je založen na otázkách, na které odpovídá již známá čtveřice herců.

Kampaň poběží po celý rok 2016. Vytvořil ji interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder. Spot je k vidění na TV Nova a TV Prima, podpořen je bannery, PPC, Facebookem a inzercí v tištěných médiích.

Zuno nabízí své produkty již nejen čistě online, ale i prostřednictvím kontaktních míst Chytrého Honzy. Cílem je lépe oslovit právě lidi z menších měst a nabídnout jim možnost konzultovat například právě refinancování osobně s pracovníkem kontaktního místa.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.