TL5 míří do Curychu, kreativní ředitelku přitáhla ze Zaraguzy | e15.cz

TL5 míří do Curychu, kreativní ředitelku přitáhla ze Zaraguzy

Veronika Valentová, TL5
Veronika Valentová, TL5
• 
ZDROJ: TL5

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pražská digitální agentura TL5 Digital získala novou posilu. Na nově zřízenou pozici creative director do ní přichází bývalá art directorka Zaraguzy Veronika Valentová. Zakladatel agentury Tomáš Votruba otevírá kancelář v Curychu.

Veronika Valentová bude mít na starost kreativní kampaně a vizuální podobu výstupů agentury. S tvorbou kreativy souvisí i dvě další posily agentury, Vojtěch Matěna, který má na starosti videoprodukci, a Tereza Menclová, která doplňuje stávající tým fotografů. Je to další krok k vytvoření interní produkce přímo v agentuře.

Managing Director pražské TL5 Tomáš Votruba se nyní částečně přesouvá do švýcarského Curychu, kde letos agentura plánuje otevřít kancelář TL5 Zürich a následně plnohodnotnou švýcarskou pobočku v rámci rozvoje aktivit agentury do regionu CE, primárně zaměřenou na německy mluvící trhy, jako je Německo, Rakousko a Švýcarsko.

Agentura zároveň plánuje nový web, který bude více akcentovat práci firmy, která se specializuje na tvorbu obsahu pro sociální sítě a kreativní digitální kampaně a pracuje například pro Milku, Jägermeister, Hamé, Jacobs, Mattoni nebo nejnověji T-Mobile.

„Mnohé se u nás v posledních měsících změnilo, získali jsme řadu klientů a posunuli se více směrem k práci na kreativních kampaních, ačkoli bychom rádi udrželi i náš přístup a úzkou specializaci na sociální sítě,“ říká Votruba.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější

Newslettery