TV stanici Slovak Sport u nás přijme již více než polovina lidí | E15.cz

TV stanici Slovak Sport u nás přijme již více než polovina lidí

Osamocená tvář zdravého rozumu, ekonom mezi oligarchy: Arsène Wenger
Osamocená tvář zdravého rozumu, ekonom mezi oligarchy: Arsène Wenger
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vedle TV Noe a Sport 5 začala Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací vysílat také stanici Slovak Sport. Signálem tak nyní stanice pokrývá 54 procent našich obyvatel.

„Více než polovina obyvatel bude mít nyní možnost sledovat to nejlepší ze světa sportu, a to nejen anglickou Premier League, ženský a mužský světový tenis, ale každý pátek i domácí Synot ligu a k tomu mnoho dalšího interaktivního obsahu zdarma. Žádná jiná soukromá sportovní stanice na českém trhu tohoto nikdy nedosáhla“, uvádí Róbert Greguš, jednatel Slovak Sport.

Signál sítě se obsluhuje pomocí 14 vysílačů. „Regionální síť 8 nabízí možnost poskytnout poslední prostor vysílatelům, kteří mají zájem o pozemní vysílání, protože celoplošné multiplexy jsou již skoro plně obsazeny. Z tohoto důvodu usilujeme o možnost souběžně vysílat v novém standardu DVB-T2, který umožní nabídnout další prostor stanicím a divákům větší výběr programů,“ dodal generální ředitel ČRa Martin Gebauer.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.