Vydavatelství Mladá fronta spustilo nový web SportRevue.cz | E15.cz

Vydavatelství Mladá fronta spustilo nový web SportRevue.cz

SportRevue
SportRevue
• 

red

Vydavatelství Mladá fronta vytvořilo a spustilo nový sportovní web SportRevue.cz. Portfolio online titulů vydavatelství se tak rozšířilo na celkových 30 tematicky zaměřených webů, přičemž již šest se jich zabývá sportovní tematikou.

Nový web SportRevue.cz se zábavnou formou věnuje především dvěma nejsledovanějším sportům, fotbalu a hokeji. Návštěvníci webu zde však naleznou informace i o ostatních sportovních odvětvích. Důraz je kladen na velmi kvalitní fotografie a videa.

„SportRevue se příliš nezabývá aktuálními výsledky utkání nebo jejich tabulkami. Hlavní náplní jsou sportovní zajímavosti, videa a fotogalerie, výběry toho nejlepšího z domácího i zahraničního sportu, komentáře, analýzy, pohledy do světa fanoušků či vtipné glosy sportovních událostí,“ uvedl Petr Bednář, ředitel divize Online.

Dalšími weby se sportovní tematikou provozovanými divizí Online jsou F1sport.cz, MotoGPSport.cz, Fitweb.cz, Kdesportovat.cz a Ocvičení.cz.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.