Young Lions mají letos o 11 týmů více než vloni | E15.cz

Young Lions mají letos o 11 týmů více než vloni

Cannes lions 2013
Cannes lions 2013
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na své úspěšné předchůdce chce letos navázat historický počet 74 týmů, které budou příští týden bojovat o možnost zúčastnit se světového finále nejprestižnější soutěže určené talentovaným mladým profesionálům v oblasti marketingové komunikace Young Lions.

”Letos máme o 11 týmů víc než vloni. Ukazuje se, že změna v kategorii Cyber tuto kategorii pro soutěžící výrazně zatraktivnila. Díky tomu se nám v podstatě vyrovnal počet týmů soutěžících v jednotlivých kategoriích,“ vysvětluje René Jež ze společnosti Flemedia, která je oficiálním reprezentantem festival Cannes Lions pro Českou republiku. Do Cyberu se přihlásilo 25 týmů (loni pouze 7), do Médií 26 týmů (loni také 26) a do Printu pouze 23 týmů (loni 30).

České týmy v posledních třech letech přivezly z Cannes tři medaile – bronzovou ze Cyberu a dvě zlaté z Médií, což je řadí k absolutně nejúspěšnějším zemím. V národním kole se letos soutěží ve třech kategoriích. – Cyber, Media a Print.

Flemedia soutěž pořádá ve spolupráci s AKA (Asociací komunikačních agentur) a za podpory ADC (Art Directors Club).

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.