Zuna bude mít vlastní pořad na Stream.cz | E15.cz

Zuna bude mít vlastní pořad na Stream.cz

Pavel Zuna
Pavel Zuna
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Internetový televizní kanál Stream.cz provozovaný Seznamem rozšiřuje nabídku pořadů, které mají na podzim konkurovat nabídce tradičních televizních stanic. Moderátorem jednoho z nich – politické show Závod o hrad – bude Pavel Zuna.

Stream.cz má v podzimním programovém schématu naplánované tři premiéry vlastních pořadů každý všední den. Vysílat bude také pokračování pořadu o české gastronomii Peklo na talíři s Romanem Vaňkem.

Hůl na reklamu

Každý pátek se bude architekt Adam Gebrian v pořadu „Gebrian vs“ věnovat veřejnému prostoru a stavbám, které mohly být efektivnější i ekonomičtější. Mezi novými pořady uvede Stream.cz každé úterý i Hůl na reklamu. Vilém Rubeš se v něm zaměří na reklamní kampaně.


Nové již běžící pořady doplňuje pondělní Přírodověda s Alex, kde Alex Hrouzková radí v oblasti partnerských vztahů a sexu. I přes nadsázku, která je v pořadu použita, je obsah určen pro večerní hodiny.

Závod o hrad

Symbolicky hned 29. října bude mít svoji premiéru první profil jednoho z prezidentských kandidátů v pořadu Závod o hrad. Pavel Zuna s každým z kandidátů strávil jeden den, a to při jeho či její oblíbené sportovní disciplíně. Objevit by se postupně měly díly o Janě Bobošíkové, Miloši Zemanovi, Karlu Schwarzenbergovi, Jiřím Dienstbierovi, Přemyslu Sobotkovi, Vladimíru Dlouhém či Vojtovi Dykovi.

Moderátorem Závodu o hrad je bývalý moderátor hlavních zpravodajských relací TV Nova a TV Prima. Pavel Zuna. Zna se ve Stream.cz angažoval již v roce 2010 jako programový ředitel. Poté si ale odskočil do vedení Regionální televizní agentury RTA, která na přelomu roku svedla s Primou nerovný boj o právo vstupovat do jejího vysílání.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah