Není SUV jako SUV. Ruská firma představila monstrum na čtyřech kolech | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu

Není SUV jako SUV. Ruská firma představila monstrum na čtyřech kolech

Daniel Fuglevič - Autorevue.cz

Společnost Technoimpuls přichází s netypickým terénním strojem, který má motor uprostřed a dokáže pojmout až devět pasažérů. Podle výrobce by měl dojet vsude. 

Není SUV jako SUV. Ruská společnost Technoimpulse i svůj nejnovější terénní výtvor Rocket Z 210-91 stále popisuje jako SUV, které se pyšní motorem uprostřed. Expediční monstrum pojme celkem devět pasažérů, očividně projede jakýmkoliv terénem a na silnici bude minimálně vzbuzovat respekt. Jednoduše špička ve své třídě.

Hranaté proporce vozu zajišťují skvělé nájezdové úhly, vepředu i vzadu celých 52 stupňů, a světlá výška vozu je rovných 600 mm. Bez zrcátek mluvíme o celkové šířce 2,49 metru a na délku je Rocket Z dlouhý 4,89 metru. Díky kolům a pneumatikám jako z traktoru, stálému pohonu všech kol a redukční převodovce se ruské „SUV“ vyznačuje přístupem „dojedu kamkoliv“.

Jaguar Land Rover již brzy rozjede výrobu na Slovensku

Uvnitř zahlédnete poměrně zajímavé rozmístění sedadel. Úplně vepředu totiž najdete pouze místo řidiče, ačkoliv je zde i provizorní vyklápěcí stolička pro dalšího člena posádky. Dále jsou v kabině uloženy celkem tři lavice pro zbytek pasažérů, přičemž celé rozmístění lze sklopit a vytvořit tak rozměrné místo na spaní, nebo velký zavazadlový prostor.

Pokračování článku si můžete přečíst na webu AutoRevue.cz >>>

Škoda Auto v Číně představí další SUV, zdvojnásobí dodávky
Personální zemětřesení u miliardáře Strnada. Skončili šéfové Tatra Trucks a Tatra Metalurgie

Autor: Daniel Fuglevič - Autorevue.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!