Neznámý muž zabil v Horní Bříze knihovnici, policie ho dopadla | E15.cz

Neznámý muž zabil v Horní Bříze knihovnici, policie ho dopadla

Ilustrační foto, zásah policie z 24. února v Uherském Brodě
Ilustrační foto, zásah policie z 24. února v Uherském Brodě
• 
ZDROJ: CTK

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Neznámý muž dnes po poledni ubodal mladou ženu v knihovně v Horní Bříze na Plzeňsku. Pachatel z místa činu utekl, ale policie ho zhruba po půlhodině dopadla, řekl policejní mluvčí Jan Koželuh. Ženu, narozenou v roce 1987, zřejmě bodl do zad. "Žena zraněním na místě podlehla," řekl mluvčí krajské záchranky Michal Kobela. Podle dostupných informací byla oběť pracovnicí v knihovně.

„Zhruba po půlhodině jsme dopadli pravděpodobného pachatele,“ řekl Koželuh. Další informace nebude policie poskytovat s odkazem na prvotní fázi celého případu, který si převzalo krajské ředitelství. Mluvčí záchranářů Kobela uvedl, že žena zemřela na místě na následek bodné rány do zad. Záchranka přijela za osm minut.

Podle informací webu tn.cz zavolala dnes po 12:00 vyděšená žena z pevné linky do plzeňské redakce TV Nova. Uvedla, že volá z knihovny, že má pod krkem nůž a drží ji neznámý útočník. Ten údajně chtěl, aby na místo okamžitě dorazil štáb TV Nova, že chce mluvit s reportéry. Reportérka volala policii. Útočníkem byl podle tn.cz muž, který do knihovny chodil pravidelně na internet. S knihovnicí se údajně pohádal.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.