Zápisník Pavla Otta: Chudák Andrej | E15.cz

Zápisník Pavla Otta: Chudák Andrej

Andrej Babiš
Andrej Babiš
• 
ZDROJ: Facebook Andreje Babise

Pavel Otto

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
První místopředsedkyně Poslanecké sněmovny za ANO Jermanová uspořádala pracovní oběd s názvem Káva s Jarkou. Údajně to byla variace na oblíbenou Koblihu s Andrejem. Babišovci ale nenabízejí jen nealko a koblihy.

Na návštěvě Karlovarského kraje uspořádali diskuzní setkání „Přijďte na pivo s Andrejem Babišem“. Úplně to nevyšlo, šéfa ANO místní podnikatelé v pohostinství vyplísnili za elektronickou evidenci tržeb. Ani přítomnost žokeje Váni nepomohla.

Babiš to má vůbec těžké, vynadal mu i premiér Sobotka. Vadilo mu, že ministr chyběl na poradě vlády o čerpání dotací z EU a že nedokončil audit, bez něhož Brusel nepošle peníze. Babiš vzkázal, že má důležitější věci na práci, čímž myslel právě návštěvu Karlovarska. Tam nerozdával jen koblihy a nepopíjel pivo. Vzal si bílý plášť se stetoskopem a zavítal za zdravotníky.

Asi proto, že napřesrok začne prezidentská kampaň, je vlídnější i Miloš Zeman. Jmenoval všech dvaapadesát kandidátů na profesory. Neodmítl dokonce ani Evu Králíkovou, která ho kritizovala za výrok, že začít kouřit po sedmadvaceti není zdraví škodlivé.

Deník čínské komunistické strany napsal, že kulturní revoluce byla katastrofální chyba. Další rána pro české stalinisty Semelovou a Skálu, kteří zaznamenali nevýhru na partajním sjezdu.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video