Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Česká destilérka Fleret slaví úspěchy po celém světě Česká destilérka Fleret slaví úspěchy po celém světě

2

fotografií

Česká značka Fleret sbírala medaile na alkoholové olympiádě

Č

Česká destilérka Fleret z Frenštátu pod Radhoštěm zabodovala v rámci populární International Spirits Challenge, jedné z nejvýznamnějších a nejrespektovanějších degustátorských světových soutěží, která se již po pětadvacáté konala v Londýně.  

Do klání o medaile přihlásil Fleret pět svých produktů a získal pět ocenění, čímž se stal nejúspěšnějším českým zástupcem v soutěži.  Destilérka Fleret tedy nejen, že letos slaví 170 let od svého založení, ale také úspěchy na světových soutěžích. 

Česká destilérka Fleret slaví úspěchy po celém světěČeská destilérka Fleret slaví úspěchy po celém světěAutor: Fleret
Fleret získal čtyři stříbrné medaile. Beskyd Willi Willi v sobě má čtyřletý 40 % destilát z hrušek Williams. Velmi jemná hruškovice je obohacena o macerát ze zeleného čaje Chun Mee.  Beskyd 1129 Cafe Cafe má decentní tóny čokolády a skrývá 40 % tříletý švestkový destilát s macerátem z jihoamerických kávových zrn typu Arabica a kakaových bobů.

Třetí stříbro si odnesla Réva pálenka, další skvost z produkce Fleretu získává na světových kláních medaile pravidelně. Réva pálenka je 100 % přírodní ovocný destilát z celých vinných hroznů odrůdy Muškátu moravského.

Česká destilérka Fleret slaví úspěchy po celém světěČeská destilérka Fleret slaví úspěchy po celém světěAutor: Fleret
Čtvrtou stříbrnou medaili si odnesla jemná jednodruhová hruškovice Collection 1850 Williams z lahodných, šťavnatých hrušek „Williams Christ-Birne“.

Bronzovou medaili získala Slivovice z řady Collection 1850.

Související články
Národnost zákazníka se dá poznat podle objednávky, říká ambasador Rudolfa Jelínka Achim Šipl
Našich dalších 15 otázek jsme položili Global Brand Ambassadorovi Rudolfa Jelínka Achimu Šiplovi, který za barem působí více jak dvacet let a nasbíral celou řadu mezinárodních barmanských ocenění. Co si nejčastěji na baru objednává on a jakou chybu dělají nejčastěji barmani? Podívejte se na video, které jsme natočili ve velmi promyšleném muzeu Rudolfa Jelínka. 
ON-LINE: Blíží se nejdražší americké volby historie a z regálů Walmartu mizejí zbraně
Řádný termín amerických prezidentských voleb se blíží. Nastane 3. listopadu. Okolnosti hlasování ale jinak mají, s nadsázkou řečenou, do řádnosti daleko. Miliardář a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg navíc mluví o riziku propuknutí výtržností v reakci na výsledky voleb, maloobchodní řetězce proto dočasně stahují ze své nabídky zbraně. Volební noc vám zprostředkujeme pomocí on-line přenosu, spustí se v předvečer voleb.