53

fotografií

Jak se žije v autobusu: Takto vypadají nejlepší předělávky k bydlení

D

Drahé a nedostupné nemovitosti, vysoké náklady na život, málo času jeden na druhého a odcizení. Moderní doba harmonickým vztahům a rodinné pohodě příliš nenahrává, a proto čím dál víc lidí hledá, jak svůj život zjednodušit a osekat nadbytečné výdaje. A jednou z možností je třeba bydlení ve starém autobusu, které je nejen u mladých čím dál populárnější.

Vyřazené autobusy se dají sehnat v přepočtu už za několik málo desítek tisíc korun, pak už stačí materiál, trocha umu a dostatek času a ze starého vraku se dá udělat pohodlné a útulné bydlení pro celou rodinu i s dětmi a domácími mazlíčky. A krom minimalistického života a celkové úspory to má i jednu nepřekonatelnou výhodu. Domeček na kolečkách si můžete kdykoliv přemístit, kam si budete přát!

Podívejte se v galerii, jak skvěle se dá žít v autobusu:

Nestačí vám k bydlení autobus? Pak se musíte připravit na to, že ceny nemovitosí nadále porostou. Což může být na druhou strana skvělá vyhlídka pro investory. 

 

Rekordní ceny bytů v Praze. Podívejte se na ty nejdražší až za 270 milionů
Na bezmála 300 milionů korun přijde momentálně nejdražší nabízený byt v Praze. Ačkoliv koronavirová krize měla růst cen bytů v Česku zbrzdit, ne-li zastavit úplně, ve skutečnosti zdražují nadále. Za milion pořídíte v centru Prahy pouhých pět metrů čtverečních a celkově průměrná nabídková cena nových bytů činí průměrně 123 tisíc korun za metr čtvereční plochy. Ty nejdražší byty v metropoli se pohybují v řádech desítek milionů.

Související články