Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020

7

fotografií

Nová kolekce Blažek na zimu a podzim 2020

J

Jestliže my všichni v současné době něco potřebujeme, je to jistota. Té se nám v ničem nedostává. Znáte ten pocit, když jste během dospívání měli težký den a tešili se jen na jídlo od maminky nebo bezpečí u videoher? Nebo knihy? Ať už pocit jistoty a bezpečí probouzelo a probouzí cokoliv, všichni si toho daného zasloužíme co nejvíce. 

A podobnou příjemnou záležitostí je nová kolekce Blažek. Vytvořená Janou Kuťkovou, Veronikou Uko a monikou Štaudovou byla inspirovaná filmem Cesta do pravěku a nezdolnou chlapeckou duší. Spíše než dobrodružství ale připomínají naši potřebu pro něco poctivého. Jak zmíněno, bezpečného. Jako když máte jednu nepřekonatelnou šedou mikinu, kterou si obléknete pokaždé, když vám není hej. Jen elegantnější a s dobrými siluetami. 

Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek

Tvářemi nové kampaně jsou Roman a Petra Vojtkovi.

Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek
Letošní kolekce Formal vůbec poprvé uvádí i kolekce Limited Edition, které se vyznačující především tou nejvyšší kvalitou vlny, ojedinělou pro její zpracování a původ suroviny. Od každé velikosti bylo ušito pouze několik kusů. Formální řada je v prověřených střizích z prvotřídních materiálů od italských výrobců Reda a Vitale Barberis Canonico. 
Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek

Kolekce Informal zákazníkovi nabízí sadu ucelených outfitů rozdělených pro podzimní a zimní období, a to především na základě charakteru materiálu, střihu, ale i barevnosti.

Outwearová kolekce se i tentokrát zaměřuje na vysokou funkčnost, k čemuž využívá nejmodernější technologie a materiály. Pláště z kolekce Capolavoro od italského výrobce Loro Piana svému názvu dostojí bez kompromisů. „Capolavoro“ v překladu znamená „mistrovské dílo“. 

Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek
Nová kolekce je elegantní a až na pár kusů příjemně minimalistická. Zdůrazňůje spíše kvalitu materiálů a střihů než okázalost. Celou kampaň nafotil fotograf Ilja Hubálek na Malé Straně v Praze. 

Související články
Na sklad nevyrábím. To radši fabriku zavřu, říká majitel Koh-i-nooru Vlastislav Bříza
Prodej tužek vázne, ale hospodaření celého holdingu Koh-i-noor za rok 2020 rozhodně ztrátové nebude. Skupina naopak dál investuje a je připravena – pokud krize přinese příležitost – i na další nákupy. „Sice jsem se někde dočetl, že jsme zchudli, ale opak je pravdou. Když to někdo posuzuje z hlediska tržní hodnoty, tak možná ano, ale na to my si nehrajeme,“ říká Vlastislav Bříza, který je spolu se svými dvěma syny majitelem skupiny.