Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020 Kolekce Blažek podzim zima 2020

7

fotografií

Nová kolekce Blažek na zimu a podzim 2020

J

Jestliže my všichni v současné době něco potřebujeme, je to jistota. Té se nám v ničem nedostává. Znáte ten pocit, když jste během dospívání měli težký den a tešili se jen na jídlo od maminky nebo bezpečí u videoher? Nebo knihy? Ať už pocit jistoty a bezpečí probouzelo a probouzí cokoliv, všichni si toho daného zasloužíme co nejvíce. 

A podobnou příjemnou záležitostí je nová kolekce Blažek. Vytvořená Janou Kuťkovou, Veronikou Uko a monikou Štaudovou byla inspirovaná filmem Cesta do pravěku a nezdolnou chlapeckou duší. Spíše než dobrodružství ale připomínají naši potřebu pro něco poctivého. Jak zmíněno, bezpečného. Jako když máte jednu nepřekonatelnou šedou mikinu, kterou si obléknete pokaždé, když vám není hej. Jen elegantnější a s dobrými siluetami. 

Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek

Tvářemi nové kampaně jsou Roman a Petra Vojtkovi.

Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek
Letošní kolekce Formal vůbec poprvé uvádí i kolekce Limited Edition, které se vyznačující především tou nejvyšší kvalitou vlny, ojedinělou pro její zpracování a původ suroviny. Od každé velikosti bylo ušito pouze několik kusů. Formální řada je v prověřených střizích z prvotřídních materiálů od italských výrobců Reda a Vitale Barberis Canonico. 
Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek

Kolekce Informal zákazníkovi nabízí sadu ucelených outfitů rozdělených pro podzimní a zimní období, a to především na základě charakteru materiálu, střihu, ale i barevnosti.

Outwearová kolekce se i tentokrát zaměřuje na vysokou funkčnost, k čemuž využívá nejmodernější technologie a materiály. Pláště z kolekce Capolavoro od italského výrobce Loro Piana svému názvu dostojí bez kompromisů. „Capolavoro“ v překladu znamená „mistrovské dílo“. 

Kolekce Blažek podzim zima 2020Kolekce Blažek podzim zima 2020Autor: Ilja Hubálek
Nová kolekce je elegantní a až na pár kusů příjemně minimalistická. Zdůrazňůje spíše kvalitu materiálů a střihů než okázalost. Celou kampaň nafotil fotograf Ilja Hubálek na Malé Straně v Praze. 

Související články
ON-LINE: Blíží se nejdražší americké volby historie a z regálů Walmartu mizejí zbraně
Řádný termín amerických prezidentských voleb se blíží. Nastane 3. listopadu. Okolnosti hlasování ale jinak mají, s nadsázkou řečenou, do řádnosti daleko. Miliardář a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg navíc mluví o riziku propuknutí výtržností v reakci na výsledky voleb, maloobchodní řetězce proto dočasně stahují ze své nabídky zbraně. Volební noc vám zprostředkujeme pomocí on-line přenosu, spustí se v předvečer voleb.
Google chystá agresivní kampaň proti evropským politikům
Evropští politici chystající se omezit moc technologických gigantů se zřejmě stanou terčem kampaně ze stran těchto firem. Plánuje ji společnost Google, a to zejména proti francouzskému eurokomisaři pro vnitřní trh Thierry Bretonovi a dalším představitelům Evropské komise, kteří připravují novou legislativu, jež má zmírnit vliv těchto technologických firem. O plánech Googlu píše server Info.cz s odvoláním na uniklé firemní dokumenty, které zveřejnil deník Financial Times.
Národnost zákazníka se dá poznat podle objednávky, říká ambasador Rudolfa Jelínka Achim Šipl
Našich dalších 15 otázek jsme položili Global Brand Ambassadorovi Rudolfa Jelínka Achimu Šiplovi, který za barem působí více jak dvacet let a nasbíral celou řadu mezinárodních barmanských ocenění. Co si nejčastěji na baru objednává on a jakou chybu dělají nejčastěji barmani? Podívejte se na video, které jsme natočili ve velmi promyšleném muzeu Rudolfa Jelínka.