Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Converse X Fragment X Moncler Converse X Fragment X Moncler Converse X Fragment X Moncler Converse X Fragment X Moncler

4

fotografií

Converse se spojuje se dvěma značkami a přináší vrchol streetwear minimalismu

J

Jasnou (a asi největší) výhodou minimalistického designu je to, že nikdy nepřestane být aktuální. Jednoduché věci vždy vydrží. Od bílého trika, přes obrazy Agnes Martin až k vile Tugendhat. Nezničitelné ve své preciznosti a přetrvávající navzdory všemu. 

I proto se Converse spojil se dvěma značkami a designéři vytvořili zajímavé nenápadnou botu. Ikonické Chucky přetvořil k obrazu svému Hiroshi Fujiwara, který stojí za značkou Fragment a francouzský módní dům Moncler.

Converse X Fragment X MonclerConverse X Fragment X MonclerAutor: Converse

Sofistikovaný design podtrhují detaily v podobě nápisů, kontrastních švů a nášivek. Na patě tenisky se vyjímá saténový pás s označením Moncler Genius a logo Fragment design. Limitovaná kolekce je dostupná v černém a bílém provedení. 

Converse X Fragment X MonclerConverse X Fragment X MonclerAutor: Converse
Boty jsou v limitované edici dostupné ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců za 3590 CZK.

Converse X Fragment X MonclerConverse X Fragment X MonclerAutor: Converse

 

Související články
OBRAZEM: Galerie i ateliér. Loft Ronyho Plesla pojme i několikatunové sochy
Novou vlastní galerii a ateliér, v němž je prostor pro tvorbu až několikatunových soch, nedávno otevřel známý český designér a umělec Rony Plesl. Objekt zvaný Loft navržený architektem Josefem Pleskotem je završením návratu Plesla k éře volné tvorby, kterou zahájil výstavou před čtyřmi lety v pražském Belvederu. Podívejte se do prostor Loftu, jenž se letos uchází i o prestižní Českou cenu za architekturu.