Nová kolekce Diesel Nová kolekce Diesel Nová kolekceDiesel Nová kampaň Diesel Nová kampaň Diesel Nová kampaň Diesel

6

fotografií

Vermont doplňuje svoje portfolio o značku Diesel

V

Vermont se stal zástupcem ikonické džínové značky na českém trhu a rozšířil tak svou nabídku již o 8. prémiovou značku. Krom  Dieselu jsou v portfoliu značky jako Gant, KARL LAGERFELDA, Peak Performance, Odd Molly, volnočasový Camel Active, 200 let starou značku Brooks Brothers, nebo argentinskou La Martinu.

JIž 40 let je Diesel na jedné z vyšších úrovní módních domů, avšak stále v dostupné linii. Nejznámnější je značka pro své využití denimu, ale každý rok s novými kolekcemi představují více a více. 

Nová kolekce DieselAutor: Diesel/Vermont
Kolekce na podzim/zima 2020 je inspirovaná možná celkovou situací na planetě, kdy jsou všechny pořádné kluby zavřené, ale tu atmosféru zapomenout nelze. Představte si techno kluby, adrenalin závodních okruhů, elektro sportovní vibrace, existence chaosu a dobrodružství – žádný diktát, jen nechaotický chaos. Asi jako 90. léta, Gaultier nebo výbůšná kreaitivita Björk
Nová kolekceDieselAutor: Diesel/Vermont
Zimní inspirace se nese v duchu nočního života, klubů a rocku. Vypasované siluety, skinny denim, oversized topy a základní barvy jako černá, bílá a šedozelená jako pocta army stylu jsou hlavním poselstvím této kolekce.
Nová kolekce DieselAutor: Diesel/Vermont
I džínovina, základní pilíř značky Diesel se dočkal tuto sezónu zdokonalení. Denim si můžete vbyrat v několika různých strukturách, ojevily se detaily zipů nebo polstrování kolen. Nový model D-Multi Works pak přináší revoluci – délku džínů si pomocí zipů můžete sami upravit.
Nová kampaň DieselAutor: Diesel/Vermont