Česko v první lize (2. díl): Nejvýraznější osobnosti domácí kryptoscény | E15.cz

Česko v první lize (2. díl): Nejvýraznější osobnosti domácí kryptoscény

Kryptoměnám a blockchainu se v Česku daří.
Kryptoměnám a blockchainu se v Česku daří.
• 
ZDROJ: VAR/E15.cz

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Zatímco v Česku často z různých stran znějí úvahy o důležitosti přechodu od montovny k mozkovně, řadě firem se už podařilo globálně prosadit v mimořádně dynamickém byznysu kolem virtuálních měn a blockchainu. Server E15 přináší ve druhém z dvojice článků výčet osobností české kryptoscény. Ty se dokázaly prosadit ještě předtím, než investiční mánie nafoukla cenu všeho, co byť jen vzdáleně souvisí se světem virtuálních měn. První díl miniseriálu E15 mohli předplatitelé číst na tomto odkazu.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video