Crypto.com a spol. ztrácí důvěru i peníze. Vydělávají na tom Češi | E15.cz

Další kryptoburzy ztrácejí po pádu FTX důvěru i peníze. Vydělávají na tom Češi

Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
• 
ZDROJ: E15

Jan Vávra, swp

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Končí další krušný týden pro byznys kolem kryptoměn. Nejenže vycházejí najevo čím dál bizarnější detaily (ne)fungování padlé burzy FTX, ale stále akutněji zaznívá otázka: Kdo padne dál? Objevilo se několik vážných adeptů. V nenápadné budově v pražské Libni se mezitím daří erozi důvěry v centralizované autority proměnit ve slušný nárůst tržeb.

Kdo používá sociální sítě, hlavně Twitter, mohl v nedávných dnech narazit na „zaručené“ informace o tom, že kryptobanka Crypto.com zastavila výběry vkladů. Zatím se ukazuje, že to byly fámy.

Firma, která zprostředkovává klientům nákupy bitcoinu a spol., spoření v kryptoměnách či platební karty, ubezpečuje, že vklady zákazníků jsou v bezpečí a společnost stojí na pevných základech. Crypto.com je menší než FTX, ale podle serveru CoinGecko stále patří mezi 15 největších kryptoměnových burz na světě.

Investujete do kryptoměn? Podívejte se, na jaké chyby si dát pozor:
Video se připravuje ...
Pět způsobů, jak přijít o vše na kryptoměnách

Crypto.com a nejistota materializovaná v ceně tokenu

Obavy z kondice Crypto.com ztělesňuje vývoj ceny tokenu cronos (dříve Crypto.com token).

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery