Jaroslav Bukovský: Bitcoin za ty nervy nestojí. Když už trpět, pak za 20 tisíc procent | E15.cz

Jaroslav Bukovský: Bitcoin za ty nervy nestojí. Když už trpět, pak za 20 tisíc procent

Bitcoin letos do pátku odpoledne vydělal investorům zhruba 28 procent. Přijde vám to mnoho?
Bitcoin letos do pátku odpoledne vydělal investorům zhruba 28 procent. Přijde vám to mnoho?
• 
ZDROJ: profimedia

Jaroslav Bukovský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
1

Bitcoin letos do pátku odpoledne vydělal investorům zhruba 28 procent. Přijde vám to mnoho? Při zvážení každodenních extrémních výkyvů i o desítky procent, nekonečného obchodního dne, který už leckoho zdrtil insomnií, či halucinogenního domácího produktu Elona Muska na Twitteru? A za ty všechny lapálie odměna jen 28 procent za čtyři a půl měsíce? To je přece nesmysl. Za velké riziko žádáme vysoké odměny. Představme si proto krále letošního kryptotrhu, jehož investoři si z posledních propadů příliš mnoho vrásek určitě nedělali. Pokud ovšem pořídili včas. 

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video