Kryptoměny, které mohly E15 vynést tisíce procent za rok | E15.cz

Když tisíc procent nestačí. Které kryptoměny by výnosy redakčního portfolia ještě znásobily

Redakce E15 sestavila své experimentální kryptoportfolio, aby si investování do digitálních měn vyzkoušela na vlastní kůži.
Redakce E15 sestavila své experimentální kryptoportfolio, aby si investování do digitálních měn vyzkoušela na vlastní kůži.
• 
ZDROJ: profimedia

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Oživení trhu kryptoměn se výrazně podepisuje na zhodnocení experimentálního kryptoportfolia redakce deníku E15. Stačilo ale relativně málo a výnosy by šplhaly ještě výrazně výše než na nynějších tisíc procent.

 

 

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video