Kryptodrama v Cryfinu. Investoři marně vyhlížejí své stamiliony, trh mezitím zkolaboval | E15.cz

Kryptodrama v Cryfinu. Investoři marně vyhlížejí své stamiliony, trh mezitím zkolaboval

Zakladatel a CEO společnosti Cryfin Václav Holler.
Zakladatel a CEO společnosti Cryfin Václav Holler.
• 
ZDROJ: Cryfin

Jaroslav Bukovský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Vysoké stamiliony korun zainvestované do nevyzpytatelných kryptoměn, ke kterým ovšem není jak se dostat. Takto rozehrané karty mají momentálně investoři ve fondech společnosti Cryfin. Tuzemského zprostředkovatele kryptoměnových investic od března prověřují orgány činné v trestním řízení, součástí procesu jsou přitom zablokované účty firmy, ve výsledku jsou tedy i nedobytné peníze vkladatelů. Investorské drama v Cryfinu přitom probíhá na pozadí jedné z nejhorších etap historie kryptoměnového trhu, kdy se od března do července prakticky zhroutil trh, na němž globální hráči přišli za pouhé tři měsíce o více než bilion dolarů.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery