Bitcoin cash a další kryptoveteš vydělala přes sto procent | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

Prohledejte peněženky. Zapomenutá kryptoveteš vynesla za pár dní přes sto procent

Hitem posledních dní jsou bitcoinové klony BCH nebo BSV.
Hitem posledních dní jsou bitcoinové klony BCH nebo BSV.
• 
ZDROJ: Midjourney
Jan Vávra

Jan Vávra, swp

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Letní oživení ceny dominantního bitcoinu otevřelo stavidla investičnímu bizáru. Krátce po růstu kurzu největší virtuální měny prudce posílily i některé pozapomenuté „mince“. Těšit to může nejen kryptospekulanty s krátkým investičním horizontem. Kdo dlouhodobě drží bitcoin, může se po prohledání svých digitálních peněženek dočkat příjemného překvapení v podobě slušně zhodnocených zapomenutých „drobáků“.

Litecoin stál přede dvěma týdny 75 dolarů, během pondělního dopoledne přes 110. Klon bitcoinu s přídomkem cash (BCH) během 14 dnů posílil ze 106 dolarů na zhruba 300.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery