Z řady nezaměnitelných tokenů jsou nezpeněžitelná NFT | E15.cz

Z nezaměnitelných tokenů jsou nezpeněžitelná NFT. Na pohřbení trendu ale pozor

Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
• 
ZDROJ: E15

Jan Vávra, inf

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Celkem přes šest milionů kryptopeněženek hostí nějakou formu nezaměnitelného tokenu (NFT). Kdyby ho však jejich majitelé chtěli nyní prodat, nejspíš spláčou nad výdělkem, respektive mnohdy zjistí, že se žádného výdělku nedočkají. Kryptozima dopadla na jeden z nejvýraznějších nedávných trendů digitálního světa mimořádně tvrdě. Na naléhavosti získává otázka, jestli už nenastal čas NFT pohřbít podobně jako svého času ICO. Že už si ani nepamatujete, co tato písmena znamenají? No právě. Trendy se ve světě krypta mění skoro stejně rychle jako kurz bitcoinu. Více o NFT v aktuálním krypto-grafu týdne, kde nechybí ani výčet nezaměnitelných tokenů, u kterých šlo naopak peníze udržet.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery