Burberry Brit Rhythm, spojení vůně a hudby... | E15.cz

Burberry Brit Rhythm, spojení vůně a hudby...

Brit Rhythm
Brit Rhythm
• 
ZDROJ: Burberry

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
„Sexy a provokativní vůně Brit Rhythm inspirovaná adrenalinem a vzrušením živé hudby a elektrické energie z davu,“ řekl o novém parfému Christopher Bailey kreativní ředitel Burberry

Christopher Bailey ve své roli kreativního ředitele, je zodpovědný za design všech Burberry kolekcí a producktů, stejně jako za reklamu, spolupráci ve směru umění, architektonického design, za multimediální obsah a celkový obraz značky Burberry.

Christopher Bailey se velmi intenzivně podílel na výtvoru této vůně spolu se slavnými parfuméry Dominique Ropion a Olivier Polge, aby vytvořili tuto provokativní vůni. Tváří vizuálu této nové vůně je George Barnett, anglický muzikant a model.

Vůně má tři výrazné podpisy

Bazalka - zelená aromatická vůně – přináší přírodní inspiraci inspirovanou živou hudbou. Přináší nám to pocit svobody a pulzující energie.

Černá kůže – hluboké dřevité akcenty kůže

Cedrové dřevo – výrazná dřevitá a kořeněná vůně a pryskyřice – cedr je jednou z nejstarších přísad, která se používá v oblasti parfémů – smyslná, přináší intenzivní vibrace.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.