CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu další etapy v Letňanech | E15.cz

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu další etapy v Letňanech

Na začátku května letošního roku podepsala CENTRAL GROUP smlouvu na výstavbu dalších dvou bytových domů v lokalitě Nové Letňany v Praze 9. Jedná se o více než 260 nových bytů ve velmi žádané lokalitě, kde se za necelé dva měsíce prodalo téměř 100 bytů. Celkové investiční náklady přesahují 500 milionů korun, celá realizace bude financována zcela z vlastních zdrojů CENTRAL GROUP bez využití bankovního úvěru.

Dodavatelem stavby byla na základě výběrového řízení, kterého se zúčastnilo celkem devět firem, vybrána společnost SKANSKA. Realizace bude zahájena v červnu 2011, dokončení bytových domů proběhne v prosinci 2012. Vybírat je možné z bytů 1+kk až 4+kk. „Jedná se o prodejně velmi úspěšný bytový projekt,“ říká předseda představenstva CENTRAL GROUP Dušan Kunovský, „Ceny se zde pohybují již od 28.500 korun za metr čtvereční.“

Ceny jsou navíc ALL INCLUSIVE. To znamená, že zahrnují DPH i velmi vysoký standard provedení. Bez jakéhokoliv příplatku může klient vybírat z desítek typů velmi kvalitních koupelen. V ceně jsou také plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře. Součástí bytů jsou i nejmodernější datové rozvody z optických vláken pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Většina bytů má své vlastní podzemní parkovací stání a úložný sklep.

Bytový komplex vzniká pár minut autobusem od stanice metra C Letňany a jednoho z největších obchodně-zábavních center v České republice. Obchodní centrum Letňany poskytuje dostatek prostoru k nákupům a zábavě. Kromě obchodů, multikina a restaurací nabízí také fitness, sportovní centrum, aquacentrum a zimní stadion. Letňany disponují veškerou občanskou vybaveností. V místě se nachází mateřská, základní i střední škola, pošta, zdravotnická zařízení a veletržní areál. Součástí obytného komplexu bude rozsáhlý centrální park s dětským hřištěm. V blízkosti lokality se buduje rozlehlý mnohahektarový Lesopark Letňany se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud