Chcete psa? Čeká na vás v útulku | E15.cz

Chcete psa? Čeká na vás v útulku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Milí čtenáři, Sedmička vám představuje opuštěné psy ze dvou českobudějovických útulků.

Budeme rádi, když si najdete čas, prohlédnete si tuto stránku a dozvíte se něco o osamělých zvířatech. Vydavatelství Mladá fronta chce takto pomoci opuštěným tvorům najít znovu svého pána nebo nový domov. Chce vyjít vstříc lidem, kteří hledají nového čtyřnohého kamaráda, nebo těm, kterým se jejich mazlíček zatoulal.
Sedmička vám bude představovat obyvatele útulků, a nejen psích, pravidelně. Tuto stranu můžete na stejném místě najít opět za měsíc.

Bulbo: Věk: 2 roky.
Rasa: Labradorský retrívr.
Povaha: Bulbo je hodný a přátelský pes. Do útulku ho přivezli strážníci městské policie, kteří ho odchytili. Potuloval se po ulici. Nikdo se o něj stále nepřihlásil.

Bondy: Věk: Tři čtvrtě roku.
Rasa: Pitbul černobílý.
Povaha: Je to temperamentní a přátelský pes. Pracovníci útulku ho našli před vraty „náhradního psího domova“. Někdo ho tam asi záměrně nechal nebo vysadil z auta a ujel.

Nemá jméno: Věk: Vysoký, přesně neurčeno.
Rasa: Německý ovčák.
Povaha: Hodný. Je hluchý a špatně vidí. Možná se jen někomu ztratil. Strážníci ho našli v Průmyslové ulici. V útulku je teprve krátce. Ještě mu nestihli dát jméno.

Čiko: Věk: 5 měsíců.
Rasa: Kříženec německého ovčáka.
Povaha: Čiko je kamarádský, pohodový pes. Má rád lidi. Jeho osud je podobný jako u většiny jeho „kolegů“: přivezli ho strážníci. Toulal se.

Rampa: Věk: 6 let.
Rasa: Německý ovčák.
Povaha: Je to velmi hodný pes. Je rád, když má kolem sebe děti. Má rád jejich společnost. Rampa platí za bezproblémového psa. Do útulku ho přivezli strážníci městské policie.

Dag: Věk: 2 roky.
Rasa: Velký černý kříženec.
Povaha: Noví majitelé ho mohou mít na zahradě, ale bude spokojený i v bytě. Dag sice nemá moc rád ostatní zvířata, ale umí poslechnout na základní povely.

Nemá jméno: Věk: Asi tři čtvrtě roku.
Rasa: Kříženka německého ovčáka.
Povaha: Zpočátku byla velmi vystrašená, nyní je ale milá a přátelská. Fenku někdo odložil 20. ledna za autem poblíž útulku.

Tommy: Věk: 3 roky.
Rasa: Kříženec belgického ovčáka.
Povaha: Psa měl původní majitel uvázaného na řetězu. Tommy je zvyklý hlídat. Musí si ale nejdříve zvyknout na nového pána.

Brok: Věk: Asi 2 roky.
Rasa: Kříženec jezevčíka s teriérem.
Povaha: Po překonání počáteční nedůvěry je milý a hravý. Je zvyklý na pobyt venku, miluje procházky. Děti mu nevadí. Kontakt: Animal Rescue.

Moody: Věk: 3 až 4 roky.
Rasa: Světlý labradorský retrívr.
Povaha: Je velmi temperamentní a radostný. Moody je nekonfliktní s ostatními psy. Potřebuje majitele, který zvládne jeho obrovskou energii a zaměstná ho. Kontakt: Animal Rescue.

Bára: Věk: Asi 6 let.
Rasa: Americký pitbulteriér.
Povaha: V kontaktu s lidmi je bezproblémová. Bára zvládá základní povely i chůzi na vodítku. Tuto fenku však nelze doporučit do společnosti k dalším zvířatům, i když zkušený chovatel může situace zvládnout. Kontakt: Rescue Animal

Sára: Věk: 1 až 2 roky.
Rasa: Americký pitbulteriér.
Povaha: Je to velmi problémová fena v převýchově. Čeká na zkušeného majitele, který ji dokáže být oporou i vůdcem smečky. Je vhodná jen do dobře zajištěného venkovního kotce, ale ne k ostatním zvířatům. Kontakt: Animal Rescue.

PSÍ ÚTULEK AMIRA:

Adresa: Na Zlaté stoce 3 - Čtyři Dvory, České Budějovice 370 05
Otvírací doba: Výdej pejsků: pondělí, středa, pátek od 8.00 do 12.00, úterý a čtvrtek od 15.00 do 19.00
Telefon: kancelář 385 310 584
Webové stránky: http://www.volny.cz/utulek.amira/

ODCHYTOVÁ A ASISTENČNÍ SLUŽBA ANIMAL RESCUE:

Adresa: Novohradská 146, 370 08 České Budějoviceě
Otvírací doba: Po telefonické nebo elektronické (info@animal-rescue.cz) domluvě.
Telefon: +420 777 214 680 (Vladimír Kössl)
Webové stránky: http://www.animal-rescue.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.