Co má město v pláno II. | E15.cz

Co má město v pláno II.

Tónek Melhoba pH (pravé Hanák

Děcka Země a jejich hanácká odnož Děcka Černozemě se ozvale protivá novymo uzemnimo pláno.

Město chebi přiroda? Peníze? Tož se dále hlave dohromade a zjistilo se, že dnes ož néni moderni tahat děcka autama na Kopeček do Zoo a eště kvulevá temo stavět patrovy garáže na lóce o vchodo do zahrade. Levněši bode, kdež se smradlavy zviřátka poženó do města.
Právě městem procházi značovaci komisa a veměřoje zeleny ploche. Zjistile, že se nemosi sekat tráva a starat se o strome, protože stači vepostit koze na Envelopo a žirave do parko a o zeleň se postaraji lepši jak zahradnik, aji kdebe to bel kozel. Párek levhartu o mlynskyho potoka za sokolovnó zase ohlidá veřejné pořádek lip jak městská policija. Netopiři zase oživijó Horni náměsti v noce, kde se akorát takovy zviře nepřezabije v té tmě na hrbolaté dlažbě. Do Arionove kašne velejó akvárka s rebkama, žraloka jako lákadlo města narvó do kašne naproti orloja. Jediné problém je s opicema. Okázalo se, že v normálni dennim provozo se ztrati – só k nerozeznáni s normálnima leďma. Zatím je náčelnik Hanácké župe Sokola nastěhoval do sokolovně, kde se aspoň mužó hompat na hrazdě a kruhách a oslovovat bratře a sestro. Je tam jedno nebezpeči – ešle náboráři zjistijó, jaké potenciál má exotická zvěř pro chod středně velkyho městečka, je docela možny, že brzo první šekovny zviře dostane nabidko na nějakó manažerskó pozico a ostatní se předaji a město začne zas pomalo opadat.

Autor: Tónek Melhoba pH (pravé Hanák

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.