CODECO zahájilo výstavbu bytů v projektu Matějkova | E15.cz

CODECO zahájilo výstavbu bytů v projektu Matějkova

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost CODECO zahajuje výstavbu rezidenčního projektu Matějkova, pojmenovaného podle stejnojmenné ulice v pražských Vysočanech. Zájemcům nabízí celkem 61 bytů ve třech úrovních standardů, a tedy i třech úrovních cen. Již před samotným zahájením výstavby je prodáno více než 30 procent bytů. Dokončení projektu je plánováno na zimu příštího roku.

„Bytový dům Matějkova vyrůstá na poslední volné stavební parcele v dané oblasti Vysočan. Generálním dodavatelem je již osvědčená společnost ČKD Praha DIZ, se kterou jsme realizovali i naše předchozí rezidenční projekty Na Zelené Harfě, Pod Hanspaulkou či Kolovrátek,“ říká Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO. Pod architektonickým návrhem projektu je podepsána renomovaná architektonická kancelář LOXIA. Financování projektu zajišťuje Raiffeisen – Leasing. Projekt nabízí celkem 61 bytů s terasou či balkonem v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Nejmenší byty začínají již na cenách 1,6 milionu korun. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání a zděná sklepní kóje, které jsou stejně jako DPH již zahrnuty v ceně bytu.

Jako u předchozích projektů společnosti CODECO, i u Matějkovy je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Obyvatelé si kromě širokých možností klientských změn a služeb bytového architekta mohou volit ze tří úrovní standardů a tedy tří cenových hladin vybavení bytů. Všem je společný moderní styl s důrazem na funkční řešení jednotlivých místností a s ohledem na hospodárný provoz a údržbu. „Pro klienty znamená toto rozdělení jednoznačnou výhodu. Například byt 2+kk ve stejné výměře si mohou podle zvoleného standardu koupit za různě vysokou cenu. Záležet bude pouze na tom, kolik finančních prostředků chtějí do svého nového bydlení investovat,“ vysvětluje Martin Jan.

Okolí projektu disponuje kompletní občanskou vybaveností. Ve vedlejší ulici je umístěna mateřská škola, poblíž je rovněž škola základní. V přilehlé ulici Sokolovská naleznou budoucí obyvatelé obchody, restaurace, banky, poštu, důležité úřady i polikliniku. Kulturní a sportovní vyžití slibuje nedaleká O2 arena, divadlo GONG a zejména nově otevřené nákupní centrum Galerie Harfa se supermarketem a 160 obchody, službami, restauracemi a kavárnami, nedaleko je rovněž Galerie Fénix. Pro chvíle oddechu poslouží novým obyvatelům dva veřejné parky Rokytka a Podviní, ať už je využijí pro procházky nebo pro jízdu na kole na nových cyklostezkách. Dopravní dostupnost je rovněž výborná. Autem trvá cesta do centra zhruba 10-15 minut, stejně jako prostředky MHD. Stanice metra B – Českomoravská se nachází v docházkové vzdálenosti zhruba 300 metrů, zastávka tramvaje je vzdálena jen pár kroků. V blízkosti jsou i vlaková nádraží Praha – Libeň a Praha - Vysočany.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video