Další expanze PointParku Prague D8 | E15.cz

Další expanze PointParku Prague D8

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
PointPark Prague D8 přivítal dva nové nájemce. Společnost Noark Electric Europe se zabývá vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů. Společnost TOPSTEEL je velkoobchodním prodejcem a distributorem nerezového hutního materiálu. Oba noví nájemci obsadili prostory haly DC03.

Společnost Noark Electric Europe si pronajala 878 m2 skladových a 95 m2 kancelářských prostor. „Hledali jsme moderní evropské distribuční centrum v Praze, které nám pomůže zajistit pohotové a spolehlivé dodávky veškerého sortimentu našim zákazníkům po celé Evropě. PointPark Prague D8 nejlépe vyhověl našim náročným požadavkům,“ řekl Michael Reiner, jednatel společnosti Noark Electric Europe.

Společnost TOPSTEEL se stala čtvrtým nájemcem v hale DC03 a s P3 podepsala smlouvu na 1 747 m2 skladových a 358 m2 kancelářských prostor. „Prostory PointPark Prague D8 nám umožnily přiblížit skladovou zásobu našim zákazníkům ve středních a západních Čechách,“ řekl Michael Carvan, jednatel společnosti TOPSTEEL.

„Jsme rádi, že skladové prostory PointParku Prague D8 splňují i náročné požadavky našich klientů, a to z hlediska velikosti požadované plochy, šířky poskytovaných služeb i regionálního působení nájemce,“ říká Peter Bečár, výkonný ředitel P3 pro Českou republiku a Slovensko. „Vážíme si skutečnosti, že společnost Noark Electric Europe využije právě naše prostory pro svůj vstup na evropský trh a věříme, že tato volba usnadní její budoucí rozvoj a expanzi.“ „Stejně tak nás těší rozhodnutí společnosti TOPSTEEL,“ řekl Daniel Kubizňák, P3 leasing manager. „Během naší spolupráce jsme s klientem navázali velice dobré vztahy a jsme presvědčeni, že v našich prostorách najde zázemí pro další rozvoj svých aktivit.“

Aktuálně je v areálu PointPark Prague D8 k dispozcici 7 500 m2, ale zároveň se nabízí možnost výstavby dalších tří hal o celkové rozloze 62 350 m2, které jsou vhodné na Build-To-Suit projekty.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video