David Krajný ovládl vlastníka licence RE/MAX pro ČR a Slovensko | e15.cz

David Krajný ovládl vlastníka licence RE/MAX pro ČR a Slovensko

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Valná hromada společnosti Prague Top Estates s.r.o., která je vlastníkem licence RE/MAX pro Českou republiku a Slovensko a od června letošního roku také pro Maďarsko, rozhodla o navýšení obchodního podílu Davida Krajného, prezidenta a CEO realitní sítě RE/MAX. Ten po vypořádání s bývalým společníkem ovládá 90 procent vlastníka největší realitní sítě v České republice.

Valná hromada v důsledku regionální expanze a koncentrace na další trhy dále rozhodla o jmenování druhého jednatele společnosti, kterým se stává Lucie Krajná. Další novinkou je jmenování dvou nových viceprezidentů, kteří budou zajišťovat oblast marketingu a komunikace značky RE/MAX.

Za oblast korporátní komunikace bude odpovídat Lucie Krajná v pozici Chief Communication Officer (CCO). Ta přináší do RE/MAXu zkušenosti z práce pro nadnárodní korporace v marketingu, vlastního podnikání a práce úspěšné realitní makléřky. Její společnost Bon Vivant s. r. o., dovozce prémiových vín, pomohla etablovat na českém trhu významné značky jako Carmen, Kendall Jacson, Spier a další. Krajná je certifikovanou makléřkou RE/MAXu a patří mezi nejproduktivnější makléře roku. Ve své nové pozici bude mít na starosti koordinaci korporátní komunikace s centrálou, interní komunikaci, special events a celkovou supervizi corporate identity.

Za oblast marketingu bude odpovídat Petr Frey v pozici Chief Marketing Officer (CMO). Do RE/MAXu přináší zkušenosti z nadnárodních komunikačních agentur (BBDO, Draft, FCB) a vlastní konzultační firmy. Je známým marketingovým praktikem prosazujícím nové trendy v marketingu, publicistou a lektorem. Byl oceněn za marketing na akci Marketér roku 2006. Frey je certifikovaným marketingovým poradcem České marketingové společnosti. Pracoval pro značky T-Mobile, UPC, Electrolux Professional, IPB Real a další. Ve své nové pozici bude mít na starosti strategický marketing značky, podporu prodeje, vztahy s veřejností a marketingovou podporu nových regionů.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery