E-mail na vlastní adrese je dnes už nevyhnutelnou potřebou každého podnikatele a živnostníka | E15.cz

E-mail na vlastní adrese je dnes už nevyhnutelnou potřebou každého podnikatele a živnostníka

Active 24
Active 24
• 
ZDROJ: Active 24

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Možná používáte internet a počítač ve své profesi jen okrajově, právě proto je potřeba si včas uvědomit, že e-mailový kontakt na vlastní adrese (správně doméně) může být vaší významnou konkurenční výhodou.

E-mail na vlastní adrese (.CZ doméně) zvyšuje vaši důvěryhodnost, a protože se lépe pamatuje, i pravděpodobnost, že vás vaši zákazníci dokáží zkontaktovat. Podtrhuje také význam a důležitost vaší značky – vedle konkurenta s e-mailem na free-mailu bude váš záznam ve vyhledávači nebo katalogu působit dojmem zavedené, stabilní a profesionální firmy.

Přejít na profesionální řešení vašich e-mailových schránek je dnes velmi jednoduché. Na trh přichází produkt Extra Mail od společnosti ACTIVE 24, který může elegantně vyřešit provoz vašich e-mailů. Po dobu letní akce je k němu navíc zdarma registrace .CZ domény, která je tou nejlepší volbou proto, že lidé, kteří vám budou psát, jsou zvyklí za tečku v adrese e-mailu .CZ koncovku automaticky přidávat.

Proč byste měli o Extra Mailu vážně uvažovat? Za opravdu nízké provozní náklady (od 49 Kč/měsíc+) získáte lepší kontaktní adresu na .CZ doméně a s ní řadu dalších výhod:

- tolik místa pro e-maily, kolik potřebujete, od 1 do 50 GB (1 GB za 49 Kč/měsíc)

- neomezený počet schránek na vaší doméně (počet schránek neovlivňuje cenu)

- naprostou volnost v tom, co bude před @ (schránka PETR@freeemail.cz je zpravidla obsazená, na vaší doméně je vždy volná)

- nonstop zákaznickou podporu pro vaše e-maily – dovoláte se kdykoliv

- spolehlivost a komfort - e-maily na vlastní .CZ doméně u specializované hostingové firmy automaticky znamenají také poskytovatelem garantovanou dostupnost elektronické pošty, zálohování, ochranu prosti spamu a samozřejmě e-maily bez reklamních sdělení

- vlastní adresu na .CZ doméně, díky které:
o jste nezávislí na poskytovateli služby - adresy vašich e-mailů už nemusíte nikdy měnit
o jsou vaše e-mailové adresy snadno zapamatovatelné a na vizitce konzistentní např. s adresou webových stránek
o registrace .CZ domény zdarma po dobu letní akční nabídky++

- v ceně je navíc i možnost aktivovat na vlastní doméně jednoduchý web, vaši on-line vizitku - Superstránku

Nebojte se změny Pokud byste měli obavy změnit adresu, na které jsou vás vaši zákazníci a přátelé zvyklí kontaktovat, klidně je hoďte za hlavu. E-maily z původní (free-mailové) adresy si můžete nechat přeposílat na novou e-mailovou adresu. Jakmile z ní začnete na došlou poštu odpovídat, postupně vám všichni budou psát na e-mail, který uvádíte na vizitce, v katalogu, případně na webu.

Službu Extra Mail na .CZ doméně poskytuje společnost ACTIVE 24, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti s provozem internetových služeb – registrací domén a profesionálním hostingem.

+Ceny jsou uvedeny bez DPH
++.CZ doména je v ceně pouze po dobu letní akční nabídky, jinak registrace stojí 179 Kč/rok bez DPH

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video