E-shop T.S. Bohemia koupil obchod Alfa Computer | E15.cz

E-shop T.S. Bohemia koupil obchod Alfa Computer

Ilustrační foto
Ilustrační foto
• 

dnv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Internetový obchodník s elektronikou T.S. Bohemia ovládnul konkurenčního prodejce výpočetní techniky Alfa Computer. Hodnotu transakce žádná ze stran nezveřejnila. Tržby Alfa Computer se pohybují kolem 800 milionů korun.

Koupí severomoravské firmy pokračuje T.S. Bohemia v expanzi na tuzemském trhu, mimo jiné i získáním nových skladových kapacit. „Využitím dvou logistických skladů dojde k významnému zefektivnění a zrychlení logistických procesů a dodávky produktů zákazníkovi,“ uvedl předseda představenstva T.S. Bohemia Lubomír Pešák.

T.S. Bohemia, společnost s tržbami zhruba 1,4 miliardy korun, je stále rodinou firmou. Po akvizici Alfa Computer se podnik rozšíří v ročních výnosech přibližně na 2,2 miliardy korun.

Doménou T.S. Bohemia byla dosud hlavně Morava. Firma chce ale v Česku postupně svými pobočkami pokrýt všechna krajská města, hodlá vstoupit také na Slovensko. Kromě výpočetní techniky prodává společnost také například domácí spotřebiče.

Autor: dnv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.