Etnetera Group loni zvýšila tržby o 15 procent | E15.cz

Etnetera Group loni zvýšila tržby o 15 procent

sídlo Etnetera
sídlo Etnetera
• 
ZDROJ: Etnetera

ČTK

Skupina internetových firem Etnetera Group zvýšila loni tržby o 15 procent na 316 milionů korun. Provozní zisk se téměř zdvojnásobil na 40 milionů korun. Mateřská firma Etnetera se na obratu podílela 60 procenty.

Skupina loni v říjnu koupila kreativní agenturu Motion Media, letos na jaře naopak Etnetera Group prodala vývojářskou firmu Letsgood. „Stále se rozhlížíme po trhu a hledáme nejlepší variantu, jak akvizičně posílit naši podnikatelskou skupinu. Zajímavé jsou zejména technologické firmy, mobilní i serverové programování a datová analytika,“ uvedl člen představenstva Václav Bittner.

Etnetera Group je skupina šesti technologických a kreativních firem, které sdílí firemní kulturu a styl podnikání. Nabízí služby od mobilního a webového vývoje přes digitální komunikační a značkové strategie po pokročilou datovou analytiku.

Skupina vznikla před pěti lety kolem firmy Etnetera, která se zabývala vývojem webových a mobilních aplikací na zakázku. Společnost podle svých webových stránek zaměstnává 130 lidí.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.