Fiat 500C by Gucci: stylově a bez střechy | E15.cz

Fiat 500C by Gucci: stylově a bez střechy

Fiat a móda. Verzi "Gucci" chce prodávat za 485 tisíc korun.
Fiat a móda. Verzi "Gucci" chce prodávat za 485 tisíc korun.
• 

Jiří Duchoň

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Fiat se již koncem loňského roku spojil s italskou módní značkou Gucci a výsledkem byl malý krasavec „Fiat 500 by Gucci“, který se představil na letošním autosalonu v Ženevě. Na jeho zrodu spolupracovala s Fiat Centro Stilem Frida Gianinniová, kreativní ředitelka Gucci.

Tento model od té doby nasbíral již více než tři tisíce předběžných objednávek, ale další se zřejmě jen pohrnou. Přidává se totiž také kabriolet.

Frida Gianinniová se do práce na „pětistovce“ pustila znova, ale přiznejme si, mnoho práce neměla, neboť šlo hlavně o adaptaci plátěné střechy. Hlavní odlišností Fiatu 500C oproti výchozímu kupé je přemístění zelenočervenozelené trikolory z boků karoserie přímo na plátno elektricky ovládané střechy. Stejně jako výchozí hatchback bude i kabriolet dodáván výhradně v barevných odstínech bílá a černá, v prvním případě bude kombinován s matově stříbřitými a v druhém pak s leskle stříbřitými lištami.

Fiat 500C Autor: Fiat

Zvenčí se Fiat 500C by Gucci vyznačuje stylizovanými nápisy Gucci na výklopné zádi a sloupcích B a šestnáctipalcovými ráfky se zdvojeným písmenem G na středech. Interiér opět kopíruje starší hatchback včetně speciálního čalounění a semiš napodobujících obkladů palubní desky.Novinka bude během září k vidění u vybraných italských dealerů Fiatu. V přepočtu vás Fiat 500C by Gucci přijde zhruba na 485 tisíc korun.

Autor: Jiří Duchoň

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.