G-čko na výletu v Kanadě a Aljašce. Podívejte se na povedené fotky | E15.cz

G-čko na výletu v Kanadě a Aljašce. Podívejte se na povedené fotky

Jakub Havlíček - Autorevue.cz

Německá automobilka vyslala dvě G-čka na pořádný výlet. Díky triu fotografů se můžeme podívat co zažili během 13 dnů na cestách.

Mercedes-Benz a americká značka outdoor oblečení The North Face připravily expedici napříč Kanadou a Aljaškou. Výpravy se zúčastnilo také trio německých fotografů German Roamers.

Flotila Mercedesu projela Británii, aniž by využila veřejných komunikací

Celých 13 dní se pohybovali mezi úžasnými panoramaty ve dvou vozech oblíbené třídy G. Svou pouť z kanadského města Whitehorse do města Anchorage na Aljašce samozřejmě dokumentovali. My se tak můžeme podívat nejen na video ale také několik desítek povedených fotografií.

O novém Mercedesu třídy X už víme vše! Díky šestiválci půjde po krku VW Amarok

Terénní klasika si dokonale užívala více než 3 000 kilometrů. Schnopnosti  G-čka prověřily hlavně trasy mimo běžných silnic. Trio fotografů se komfortně a bezpečně dostalo i do odlehlých koutů divočiny.

Brabus ukázal, jak vylepšil faceliftovaný Mercedes-AMG A45

Mercedes-Benz třídy G se vyrábí již 38 let a z výrobní linky sjelo již více než 300 000 kusů. Příští rok se dokonce dočká nové generace. Ta si má udržet tradiční tvar. Zároveň ale má být o 10 centimetrů širší kvůli většímu prostoru uvnitř kabiny.

 

Autor: Jakub Havlíček - Autorevue.cz
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!