JABLONEX GROUP a.s. dokončila transformaci na realitní společnost | E15.cz

JABLONEX GROUP a.s. dokončila transformaci na realitní společnost

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
JABLONEX GROUP a.s. dokončila transformaci na realitní společnost. Nabízí více než 63 tisíc metrů čtverečních administrativních, skladovacích a výrobních prostor určených k dlouhodobému pronájmu. Menší část je určena k prodeji. Hlavním cílem JABLONEX GROUP je vytvořit v Jablonci nad Nisou podnikatelské centrum poskytující služby velkým společnostem i malým firmám z regionu. Dobře dostupné areály v centru Jablonce nad Nisou nabízejí kompletní zázemí i pro výrobní společnosti a dobré silničním napojením do Čech, Polska i Německa.

Areály JABLONEX GROUP mají po definitivním ukončení výroby v roce 2009 nové využití. Množství zrekonstruovaných budov všech typů s dobrým zázemím v podobě kvalitní infrastruktury a inženýrských sítí nabízí ideální podmínky pro kanceláře, sídla a skladovací i výrobní prostory. Areály JABLONEX GROUP nabízejí celkem 13 tisíc metrů čtverečních administrativních a 50 tisíc metrů čtverečních skladovacích a výrobních prostor. „Nabízené prostory jsou v regionu unikátní nejen svojí velikostí a univerzálností využití, ale také dobrou dopravní dostupností a dostatkem parkovacích míst. Areály JABLONEX GROUP kombinují administrativní budovy vysokého standardu s výrobními a skladovacími kapacitami na jediném místě,“ říká Pavel Diviš, předseda představenstva JABLONEX GROUP. Díky mimořádné kapacitě mohou jablonecké areály využít nejen menší podnikatelé a živnostníci, ale také velké společnosti s postupně rostoucími nároky na prostory.

„Z areálů v Jablonci nad Nisou vytváříme podnikatelské centrum s nejrozsáhlejším zázemím služeb v regionu. Pro všechny nájemce je k dispozici zázemí sahající od služeb recepčních, přes možnost pronájmu zasedacích místností až po servis právníků, notářů, auditorů nebo účetních. Služby rozvíjíme postupně a s dlouhodobou perspektivou. Jsem přesvědčen, že areály přitáhnou řadu zajímavých společností, například z oblasti automobilového průmyslu,“ uvádí Pavel Diviš.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video