Křižovatka komfortu a originální architektury | e15.cz

Křižovatka komfortu a originální architektury

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Bytových projektů vzniká na českém trhu i přes probíhající krizi poměrně hodně, málokterý se však může pochlubit takovou originalitou architektury jako právě projekt Rezidence Expo, který v pražském Karlíně realizuje společnost Pražská správa nemovitostí.

Projekt je unikátní i v tom, že se nejedná o novostavbu, ale o přestavbu starého objektu, který bude sloužit novým účelům.

Bytový projekt Rezidence Expo má ambice navázat na tradici atypického bytového domu postaveného podle vzoru významného architekta Le Corbusiera v 60. letech minulého století. Svou originální stavbou, zajímavou dispozicí a centrální lokalitou se chce stát neodolatelným řešením bydlení v Praze a nabídnout komfort a luxus dostupný pro všechny, od studentů po seniory.

#####Rozmanité druhy bytů, zajímavé dispozice

Celý projekt je unikátní nejen vnější architekturou, ale také tím, že nabízí různé druhy bytů ve velikostech od garsonky až po 2+1. Pro zájemce bude k dispozici i několik ateliérů. To vše v deseti nadzemních podlažích. Dům je vybaven recepcí a prádelnou. Výlučně pro vlastníky bytů v tomto domě je také k dispozici plně vybavená posilovna. Pro milovníky poklidnějšího typu relaxace nabízí dům fantastickou sluneční terasu s domovním grilem a nádherným výhledem na Pražský hrad.

#####Blíže metru to už nejde

Samostatnou kapitolou u projektu Rezidence Expo je dopravní obslužnost. Dům totiž stojí v bezprostřední blízkosti stanice metra trasy B Invalidovna, odkud se bez problémů a za velmi krátkou dobu dostanete do centra Prahy. Díky přeložení hlavní dopravní tepny ze Sokolovské ulice dále směrem k vltavskému břehu nabízí okolí Invalidovny klid a velké množství zeleně. V docházkové vzdálenosti je samoobsluha a sportovní komplex (Čechie sport komplex – golf, squash, masáže, plavecký bazén apod.). Rekonstrukce objektu začala v květnu letošního roku, hotovo má být již v červnu 2010.

www.psn.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video