Další ročník Česko-Slovenského plesu se blíží | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Další ročník Česko-Slovenského plesu se blíží, organizátoři ale musejí měnit program

vaj

Vrchol plesové sezony nastane už za necelý měsíc. V pražském Obecním domě proběhne sedmý ročník Česko-Slovenského plesu, který jeho organizátoři pojímají jako kulturní, společenskou i gastronomickou událost. Skladbu programu ale mění zdravotní indispozice Evy Pilarové. Deník E15 je hlavním mediálním partnerem akce.

Místo Pilarové na bále, který se koná 8. února, vystoupí zpěvačka Tereza Mašková. Úvodním vystoupením večera bude operní árie v podání uznávaného slovenského tenora Miroslava Dvorského. Součástí programu bude i speciální pocta Karolu Duchoňovi v podání seskupení Duchoňovci.

Prostor dostanou také české a slovenské partnerské kraje a regiony, jejichž čelní představitelé plesu udělili, respektive udělí své záštity.

E15 pokřtila magazín Elita byznysu. Na oslavu dorazily české podnikatelské špičky

“Tento rok Česko-Slovenský ples symbolicky odprezentuje na české straně Zlínský kraj a Trenčiansky samosprávný kraj, na straně slovenské,” prozrazuje ředitel plesu Radovan Čaplovič. Dojde i na připomínku 140. výročí narození generála Milana Rastislava Štefánika, rodáka z Trenčínského kraje.

O kulinářský zážitek plesových hostů se postará Francouzská restaurace Art Nouveau, pod vedením šéfkuchaře Patrika Bečváře, člena Národního týmu kuchařů a cukrářů. Servírovaná galavečeře v plesových síních a sálech Obecního domu se bude skládat z tříchodového menu.

Česko-Slovenský ples 2019:

Za šest let své nepřehlédnutelné existence si Česko-Slovenský ples postupně vybudoval status akce a místa, kde se obě země symbolicky setkávají a jejich společná historie na jedinou noc ožívá v podobě oslavy a upevňování vzájemných vztahů. Téměř všechny vstupenky už jsou vyprodány.

Prohlédněte si kompletní plesové menu.

Pokud se chcete plesu zúčastnit, využijte prodej vstupenek na oficiální webstránce Česko-Slovenského plesu.

Jak probíhal loňský ročník akce:

 

Autor: vaj
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!