WebExpo: přednášky, autogramiáda, masáž i party na střeše Lucerny | E15.cz

WebExpo: přednášky, autogramiáda, masáž i party na střeše Lucerny

ZDROJ: WebExpo
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Dvanáctý ročník nejstarší české tech konference WebExpo přiveze 20. - 22. září do Prahy celkem 70 řečníků s tématy nejen pro vývojáře, designéry, marketéry a startupisty. Kromě přednášek nabídne také autogramiádu pěti speakerů včetně mystifikátora Oobaha Butlera, který přijede do Česka vůbec poprvé. Chybět nebude ani doprovodný program včetně party přímo na střeše Lucerny nebo VR a také diskomfort zóna.

 

WebExpo je největším setkáním české internetové komunity. Vše, co se děje mimo přednáškové sály, je tak stejně důležité, jako samotné příspěvky speakerů. Proto si dáváme na obojím pořádně záležet,“ říká ředitelka WebExpa Šárka Štrossová.

Jako každý rok se tak návštěvníci mohou těšit na řečníky, kteří promluví o aktuálních globálních trendech. Mezi celkem 70 z nich je i Bessie Lee, která přiblíží, jak v Číně funguje marketing a jak využívání AI mění reklamu. Do Česka dorazí poprvé také Oobah Butler, který točí videa pro newyorský Vice magazine, jejichž cílem je šokovat lidi a poukázat na mnohdy nedostatečné kritické myšlení. Připravil například video o tom, jak je snadné vytvořit falešnou restauraci, do které se bude chtít dostat každý, k čemuž mu ze začátku stačily pochvalné recenze od přátel a hezké fotografie jídel nafingované z obarvených houbiček na nádobí.

Návštěvníci se kromě jeho přednášky mohou zároveň těšit na autogramiádu knihy How To Bullsh*t Your Way To Number 1: An Unorthodox Guide To 21st Century, která se stala v objednávkách komediálních publikací číslem jedna na Amazonu. Ta se zabývá právě jeho “reportážemi“ pro Vice magazine, které měly v době vydání knihy na 150 milionů shlédnutí po celém světě. Spolu s ním budou své knihy podepisovat také marketingová inovátorka Jessica Gioglio, spoluzakladatel Smashing Magazine Vitaly Friedman, UX konzultant Joe Natoli a Greg Larkin, autor bestselleru This Might Get Me Fired.

Na návštěvníky čeká několik party, včetně té s výhledem přímo ze střechy pražské Lucerny. Oddechnout si pak budou moci ve VR zóně, kde se budou nacházet celkem čtyři stanoviště. Zahrát si mohou například českou hru s celosvětovým úspěchem Beat Saber. V diskomfort zóně se pak sami mohou přesvědčit o tom, jak snadno se nechají „vyvést z konceptu“. Chybět nebudou ani thajské masáže, které zaznamenaly velký úspěch i na předšlých ročnících.

Dvanáctý ročník WebExpa s kapacitou 2000 návštěvníků se uskuteční v pražské Lucerně od 20. do 22. září 2019. Kompletní program a lístky naleznete na webu konference WebExpo.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.