Místo u moře skončili na letišti | E15.cz

Místo u moře skončili na letišti

Kvůli porouchanému letadlu uvízlo na letištích v Brně a bulharském Burgasu tři sta turistů. Čekají na náhradní spoj.

Klienti čtyř cestovních kanceláří, kteří míří z nebo do bulharského Burgasu, čekají na letišti. Sto jich čeká v Brně, dalších dvě stě v Burgasu.

„Porucha letadla české letecké společnosti Central Charter Airlines způsobila, že včera večer neodletělo více než sto českých turistů na lince Burgas – Brno. Následně tak neodletělo dalších více než sto českých turistů na navazující lince Brno - Burgas a následně opět neodletělo navazujícím letem stejným letadlem více než sto českých turistů letem Burgas – Ostrava,“ řekl Tomio Okamura, viceprezident a mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří.

Všichni turisté jsou cestovními kancelářemi informování a je jim zajištěno občerstvení či ubytování. Letecká společnost se snaží zajistit náhradní letadlo či opravu stávajícího letadla.
Cestovní kanceláře situaci celou noc řeší a snaží se ve spolupráci s leteckou společností co nejrychleji situaci vyřešit.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.