Nejlepší číšník? Pavel Tvardek | E15.cz

Nejlepší číšník? Pavel Tvardek

Městské kolo soutěže Sedmičky o nejlepší servírku a číšníka skončilo. Vítězem se stal Pavel Tvardek, jemuž jste dali nejvíce hlasů.

Sedmadvacetiletý Pavel Tvardek se umístil na prvním místě soutěže Sedmičky o nejlepší servírku a číšníka. Hlasování přes internet skončilo 19. srpna o půlnoci.
Jde o městské kolo soutěže, vítěz postupuje do krajského kola, kde se utká o vaši přízeň s nejlepšími kolegy či kolegyněmi z Ostravy, Opavy, Frýdku-Místku a dalších měst.
Vítěz pracuje ve Společenském domě Darkov. Čím získal vaše symaptie? Tím, že je usměvavý, přátelský, zábavný a pracovitý a ví, jak se chovat k hostům. V papírovém vydání týdeníku dne 26. srpna najdete velký rozhovor s vítězem.
Krajské kolo soutěže skončí 2. září. Vzejde z něj sedm celostátních finalistů. Čtenáři, kteří některého ze zedmi nejlepších do soutěže navrhli, se mohou těšit na padesátilitrový sud piva Pilsner Urquell.
Velké finále vyvrcholí 16. září. Vítěz dostane skútr, druhý v pořadí LCD televizor, třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Průběžné výsledky najdetet na internetu - www.sedmicka.cz.
Konečné výsledky otiskneme 23. září.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.