Nejvýše položené Airbnb v Evropě leží na dohled Mont Blancu. Šťastlivci získali exkluzivní zážitek | E15.cz

Nejvýše položené Airbnb v Evropě leží na dohled Mont Blancu. Šťastlivci získali exkluzivní zážitek

fry

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Zima se nezadržitelně blíží a s ní i sezona zimních sportů. Pro dva fanoušky alpského lyžování začnou sportovní radovánky o něco dříve, konkrétně ve Francii na dohled nejvyšší evropské hory Mont Blanc. Ve výšce 3500 metrů nad mořem v budově nejvýše položené stanice lanové dráhy v Evropě na hoře Punta Helbronner vzniklo speciální Airbnb ubytování. Na dva nejrychlejší zájemce čeká exkluzivní zážitek. 

Rezervace začala v úterý 23. listopadu a po pár hodinách nebylo co řešit. Šťastlivci kromě ubytování získali večeři na stanici lanové dráhy a možnost zalyžovat si na přilehlých sjezdovkách areálu Courmayeur hodinu před oficiálním zahájením lyžařské sezony. Cena za pokoj zveřejněna nebyla.

Popud k netradiční akci dala olympijská medailistka a první Italka, která vyhrála Světový pohár v alpském lyžování, Federica Brignoneová. Snaží se tak přilákat na svahy více lyžařů a zprostředkovat jim jedinečné zážitky.

„Jako profesionální sportovkyně často využívám možnosti trénovat sama na sjezdovkách Courmayeur. Společně s úchvatnými panoramaty je to neuvěřitelný zážitek a jsem ráda, že si dva cestovatelé mohou tyto sjezdovky užít podobně jedinečným způsobem,“ uvedla Brignoneová pro oficiální stránky Airbnb

Nejdražší věci Česka: Kolik stál nejdražší zájezd? 

 

 

Autor: fry

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video