Neuvěřitelná nabídka – časopis Moje zdraví s obrovskou slevou a dárkem | E15.cz

Neuvěřitelná nabídka – časopis Moje zdraví s obrovskou slevou a dárkem

Moje Zdraví

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Od středy probíhá dvoudenní akce na webu Slevomat.cz.

Nabízí se zde roční předplatné časopisu Moje zdraví. Jako bonus můžete vybírat mezi hodnotnými knihami - 1000 geniální soch, Milníky civilizace, Hrdinové a hrdinky letectví. Za neuvěřitelných 375 Kč získáte roční předplatné se slevou 30 % a dárek v hodnotě až 849 Kč

ODKAZ: www.slevomat.cz

Časopis MOJE ZDRAVÍ srozumitelnou a zároveň odborně garantovanou formou přibližuje čtenářům jednotlivé zdravotní problémy, přičemž největší důraz klade na možnosti prevence. Seznamuje s novinkami ze světa medicíny, prezentuje jednotlivé volně prodejné léky i možnosti přírodní léčby. Ve vyhrazených rubrikách se zaměřuje na nejrůznější zdravotní obtíže a přináší kvalifikované informace o nejčastějších zdravotních problémech ve všech generacích.

Články se zabývají i rodinnými vztahy. V časopise nechybějí odpovědi na diskutované otázky zdravé výživy a další tematické seriály. Rozptýlení nabízí v podobě rozhovorů s populárními osobnostmi, rubriky „Dva lékaři v rodině“ a „Na kus řeči“ nahlíží i do soukromí významných odborníků z oblasti medicíny. Nechybí ani oblíbené kvízy, křížovky a recepty pro zdraví.

MOJE ZDRAVÍ čtou čtenáři od středního do vyššího věku, kteří cíleně pečují o své zdraví; jedná se zejména o ženy. Oslovuje klienty lékáren, osoby sledující vývoj a trendy v oblasti péče o tělo a zdraví. Čtenáři mají zdravý a aktivní životní styl. Rádi nakupují kvalitní zboží a inspirují se v časopise.

Autor: Moje Zdraví

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video