Politické čakry | E15.cz

Politické čakry

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Piková sedma

Komerční televize nastoupily v poslední době zajímavý trend, kdy ve svém zpravodajství občas použijí alternativní zdroje. Kartářky, astrologové a další ezoterická esa, to je jistě krok směrem k lepším informacím. Bylo by ale přínosné tyto odborníky na tajemné a rozumem nevysvětlitelné jevy vpustit více do reflexe naší politické scény, která je právě těchto jevů plná. Místo politologů a sociologů, kteří na našich obrazovkách tak často musejí vařit z vody, by tak do politických diskuzí mohli více zasáhnout experti, kteří tuto techniku ovládají podstatně lépe. Televizní debaty by minimálně dostaly víc šťávy.
Moderátor: Pane předsedo, tak nám konečně řekněte, jak ten problém budete řešit. Předseda: Ale já opravdu nemám křišťálovou kouli, pane redaktore.
Moderátor: Nevadí. Paní Oxana ji má. Oxano, vítejte ve studiu. Co vidíte? Oxana: Mrknem na to. Tady tomu miláčkovi evidentně chybí hořčík, měl by pít šalvěj a občas si udělat odvar z prasečí pacičky, to je dobrý na nervy. Taky vidím, že mu něco tlačí na čakru, možná ledvinovej kámen, ale spíš to vypadá, že něco skrývá. Moderátor: Pane předsedo, o co jde?
Předseda: My od začátku tvrdíme, že nemáme co skrývat.
Moderátor: Pane předsedo, nezlobte. Uvědomte si, že máme na telefonu jasnovidce Karla.
Předseda: Ale přece po mně nemůžete chtít, abych tady vyložil všechny karty na stůl.
Moderátor: Astrální Vanda už je vyložila. Vando, slyšíme se?
Vanda: Jistě, zlatíčko. Udělala jsem si výklad andělských i žolíkových karet a vyšla mi špinavá postupka. Vláda padne ještě před slunovratem.
Předseda: Tak to už je trochu silná káva!
Oxana: Jé, tys to kafíčko už dopil, drahoušku? Ukaž, mrknem na ten lógr, ať víme, kdy budou předčasný volby.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video