Představitel Dr. House v Brně vystoupí jako zpěvák a pianista | e15.cz

Představitel Dr. House v Brně vystoupí jako zpěvák a pianista

Hugh Laurie
Hugh Laurie
• 
ZDROJ: Profimedia.cz
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Britský herec a muzikant Hugh Laurie, jehož proslavila titulní role v seriálu Dr. House, vystoupí 22. července v brněnské Kajot Areně. Vstupenky nabízí prodejní síť Ticket Art.

Laurie jako zpěvák a pianista čerpá z americké hudební tradice, hraje blues a příbuzné žánry. Loni s úspěchem koncertoval v Praze. Brněnská zastávka je součástí turné k desce Didn’t It Rain, která vyšla loni v květnu. Navázala na úspěšný debut Let Them Talk z roku 2011. Laurie podle itineráře na svých webových stránkách přijede do Brna z Bratislavy, poté pokračuje do Hamburku a dalších německých měst. Na turné jej doprovází kapela Copper Bottom Band.

Čtyřiapadesátiletý Laurie se původně prosadil v Británii jako komik. Dlouho spolupracoval s dalším hercem a humoristou Stephenem Fryem. Zahrál si třeba v seriálu Černá zmije a mnoha filmech. Celosvětový úspěch včetně prestižních cen mu ale přinesl až americký seriál Dr. House, v němž ztvárnil geniálního, avšak podivínského lékaře. Poslední čtyři roky se věnuje hlavně hudbě.

Do Brna v létě přijede také britská heavymetalová kapela Iron Maiden a kanadský rocker Bryan Adams. Už v květnu se v Semilasse představí legendární kytarista Johnny Winter, v červnu zaplní Kajot Arenu skupina Lucie.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video