Princ Harry řeší odstřižení od peněz Koruny prací. Bude řídit kouče | E15.cz

Princ Harry řeší odstřižení od peněz britské monarchie prací. Bude řídit osobnostní kouče

ČTK, vku

Share on Facebook Messenger
Vstoupit do diskuze
0

Britský princ Harry završil finanční nezávislost na penězích královské rodiny. Našel si pravidelnou práci v americké firmě pro osobnostní rozvoj BetterUp. Společnost se sídlem v San Francisku uvedla, že 36letý vévoda ze Sussexu bude zastávat jednu z ředitelských pozic. Uvedla to agentura DPA.

Deník The Wall Street Journal uvedl, že Harry se v nové roli bude podílet na tvorbě produktové strategie firmy, charitativní činnosti a veřejně se vyjadřovat k tématům týkajícím se duševního zdraví. K výši platu firma podrobnosti nesdělila.

BetterUp poskytuje individuální osobnostní poradenství a datové analýzy, jejichž cílem je zvýšit výkonnost pracovníků, od roku 2013. Sama zaměstnává na 2000 lidí.

„Mám v úmyslu pomoci ovlivnit životy lidí,“ napsal princ Harry deníku v odpovědi na otázku, proč se této pozice ujal. „Proaktivní koučování poskytuje nekonečné možnosti osobního rozvoje, větší informovanosti a všestranně lepšího života.“

Harry se tématu duševního zdraví věnuje dlouhodobě, dosud ale pouze na dobročinné bázi, připomíná DPA. V loňském roce oznámil se svou manželkou Meghan odchod z britské královské rodiny s tím, že budou usilovat o finanční nezávislost.

Dosud uzavřeli milionové smlouvy se streamovacími společnostmi Netflix a Spotify. Pár v současnosti žije v kalifornské Santa Barbaře, kde vychovává skoro dvouletého syna Archieho. V létě očekává narození druhého potomka.

Autor: ČTK, vku

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.