Prologis oznamuje novou výstavbu na Slovensku | e15.cz

Prologis oznamuje novou výstavbu na Slovensku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Prologis, Inc., mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil, zahájení výstavby o rozloze 47 000 čtverečních metrů v Prologis Park Bratislava. Prologis Park Bratislava (DC7) bude rozvíjen ve dvou fázích. První fáze výstavby 24 500 čtverečních metrů začne v březnu 2012 a její dokončení je naplánováno na třetí čtvrtletí téhož roku.

„Naše portfolio je 100% pronajato, všechna zařízení jsou využita a naši zákazníci stále projevují velký zájem o Prologis Park Bratislava. Rozhodli jsme se udělat krok vpřed, směrem ke spekulativní výstavbě,“ uvedl Martin Polák, vice president a market officer společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko. „I přesto že naší prioritou jsou a i nadále budou naši stávající zákazníci, součastná situace na trhu představuje možnost rozšířit portfolio našich klientů.“

Prologis Park Bratislava je strategicky umístěn podél prvního výjezdu dálnice D1, 24 kilometrů východně od centra Bratislavy a 2 kilometry od města Senec. Park se v současné době skládá z šesti distribučních zařízení o rozloze 183 000 metrů čtverečních. Kapacita parku umožňuje umístit další dvě budovy o rozloze 100 000 čtverečních metrů.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery