Proměňte své sny ve vzpomínky | E15.cz

Proměňte své sny ve vzpomínky

ZDROJ: Exclusive tours
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Nelitujte věcí, které jste neudělali. Zažijte trek s gorilami a potápění se žraloky. Houpejte se na vlnách v tropickém ráji, sněte při západu slunce za nejvyšší horou světa... Objevte kouzlo travel designu a naplňte svůj život krásnými vzpomínkami!  

Co je vlastně travel design?

Travel design, to je, zjednodušeně řečeno, takové profesionální ušití dovolené přímo vám na míru. V Česku je stále tak trochu v plenkách, přesto už tu existují cestovní kanceláře, které se snaží cestování změnit tvář a vyhovět vám v podstatě úplně ve všem. Králové tohoto odvětví jsou tzv. travel designéři. Tak jako má člověk v dnešní době svého právníka, bankéře, kadeřníka nebo švadlenu, měl by mít po ruce i vlastního travel designera. Osobu, pro kterou jsou toulky cizími kulturami životní vášní, a kromě neocenitelných zkušeností je také perfektním organizátorem.

Autor: Exclusive tours

 „Vnímám je v podstatě jako takové bytové architekty, kteří musejí vždy vědět, jaké kusy nábytku a v jaké barvě k sobě ladí a pro koho se hodí. Vždy spojí několik různých požadavků, aby dávaly co největší smysl a výsledek byl podle představ každého klienta,“ vysvětluje Markéta Udavská, výkonná ředitelka společnosti Exclusive Tours, která se specializuje na travel design už jedenáct let a získala za své služby četná ocenění. Markéta doplňuje: „Z hlediska plánování dovolené přistupujeme ke každému individuálně. Nemáme připravené žádné hotové balíčky, ze kterých byste si vybírali. Právě naopak. Vyslechneme si vaše přání a požadavky a následně designujeme cestu. Zkrátka jen pro vás.“

Autor: Exclusive tours

Jak je to s aktuálními trendy v dovolené?

Přijde mi, že lidé dnes daleko častěji cestují za poznáním. Přestože dovolené v luxusních resortech u moře patří stále mezi velmi oblíbené, více nás lidé oslovují s plánováním složitějších cest. Roste popularita Patagonie v Jižní Americe, afrického safari, Bhútánu, Mongolska i Nového Zélandu.

Autor: Exclusive tours

Do toho se občas objeví i požadavek na zajištění expediční cesty na Antarktidu nebo na severní pól,“ prozrazuje Markéta Udavská a dodává: Zařídíme vám privátní vily, letadla, luxusní vlaky i jachty. Dokonce seženeme lístky i na vyprodaná kulturní představení či sportovní klání. Naší jedinou starostí je, abyste vy s cestováním žádnou starost neměli,“ uzavírá ředitelka Exclusive Tours, společnosti, která promění vaše cestovatelské sny v ty nejkrásnější vzpomínky. Než se příště vydáte na cesty, svěřte se do rukou travel designerů. Nebudete litovat!

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video