Soutěž Právnická firma roku 2009 má své vítěze

Výsledky druhého ročníku soutěže Právnická firma roku, vyhlášené společností EPRAVO. CZ, jsou na světě. Nejúspěšnější advokátní kanceláří se stala kancelář Havel & Holásek. Umístila se na prvním místě v oborových kategoriích Telekomunikace a média a Veřejné zakázky. Zároveň je Největší právnickou firmou v ČR.

Do soutěže Právnická firma roku 2009 se zapojilo 65 advokátních kanceláří, to je o 20 více než před rokem. Na základě soutěže vznikl aktuální nezávislý žebříček doporučovaných advokátních kanceláří v deseti kategoriích práva. EPRAVO. CZ pod odbornou záštitou České advokátní komory v rámci soutěže Právnická firma roku 2009 vyhlásilo jedenáct soutěžních kategorií, z toho deset oborových. Samostatnou kategorií je Největší právnická firma v České republice, která je hodnocena na základě součtu právních partnerů, advokátů pracujících pouze pro tuto kancelář a advokátních koncipientů.

#####Premiantem je advokátní kancelář Havel & Holásek

Nejvíce vítězství v jednotlivých kategoriích včetně sekce Největší právnická firma získala kancelář Havel & Holásek, která si celkově připsala tři první místa a dvě nominace. Dva první posty a celkově nejvíce nominací v pětici nejlepších kanceláří zaznamenala advokátní kancelář White & Case. „Potvrdilo se, že s velikostí kanceláře je srovnatelná i její kvalita a že se české právní firmy vyrovnaly těm mezinárodním,“ hodnotí výsledky Miroslav Chochola.