Soutěž ShopRoku letos opět vyhrál internetový obchod Alza.cz | E15.cz

Soutěž ShopRoku letos opět vyhrál internetový obchod Alza.cz

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: Alza

ČTK, msc

Absolutním vítězem sedmého ročníku soutěže ShopRoku se stal internetový obchod Alza.cz, který tak obhájil loňské prvenství. Cenu popularity získal e-shop LevnéELEKTRO.cz. Cenu Heureky si odnesl projekt Člověka v tísni Skutečnýdárek.cz.

V kategorii výpočetní techniky zvítězil obchod Alfa.cz, v segmentu dětského zboží Maxíkovy hračky a v kategorii krása a zdraví e-shop parfums.cz. “Jsme poctěni, že jsme se opakovaně stali vítězi kategorie krása a zdraví. Je to důkazem, že se nám daří nabízet stále kvalitnější služby pro naše zákazníky,” tvrdí marketingový manažer parfums.cz Radek Ondrášík. Vítězné obchody vzešly ze čtyř milionů recenzí a hodnocení udělených v loňském roce na srovnávači cen Heureka.cz.

„Cena kvality se vyhodnocuje na základě spokojenosti reálných zákazníků, kteří nákup v daném e-shopu opravdu uskutečnili,“ uvedl ředitel nákupního portálu Heureka.cz Tomáš Braverman. V Ceně popularity rozhodují o vítězi hlasy všech internetových uživatelů, letos jich bylo 40 tisíc. Cenu Heureky letos odborná porota udělila charitativnímu projektu Skutečnýdárek.cz, originální e-shop je dílem společnosti Člověk v tísni.

shoproku Autor:

Autor: ČTK, msc

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.