Tulipa Rokytka vstupuje do druhé fáze výstavby | E15.cz

Tulipa Rokytka vstupuje do druhé fáze výstavby

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Druhá fáze rezidenčního komplexu Tulipa Rokytka, který se nachází v pražských Vysočanech, nabídne 92 bytů o velikosti 1+1 až 4+1. Generálním dodavatelem stavby je stejně jako u první fáze projektu písecká firma CASTA; architektonický návrh je dílem společnosti LOXIA. Do nových bytů se obyvatelé budou moci nastěhovat v roce 2013, na kdy je plánováno dokončení projektu.

„Výstavba druhé fáze projektu logicky navazuje na úspěch první etapy, ve které byly již všechny byty prodány a Tulipa Rokytka se stala místem pro domov 85 rodin. Ve druhé fázi ještě před zahájením stavby je aktuálně podepsáno 39 rezervačních smluv na byty v tomto rezidenčním projektu. Věříme, že i obyvatelé nových bytů budou ve svém novém bydlení spokojeni, stejně jako ti stávající,“ uvedl Doron Klein, generální ředitel AFI Europe Czech Republic s.r.o.

Tulipa Rokytka nabízí opravdu vynikající dopravní dostupnost. Nachází se totiž v těsné blízkosti stanic metra Českomoravská a Vysočanská, ke kterým je to 2 minuty pěšky a cesta do centra města zabere pouhých 10 minut. Kromě metra jsou v krátké docházkové vzdálenosti také stanice tramvají a nádraží Praha – Libeň.

Dvě minuty chůze od bytů je i obchodní centrum Galerie Harfa se supermarketem a se 160 obchody, službami, restauracemi a kavárnami. Pro chvíle oddechu v zeleni poslouží novým obyvatelům Tulipy Rokytky dva veřejné parky Rokytka a Podviní, ať už je využijí pro procházky nebo pro jízdu na kole na nových cyklostezkách. V docházkové vzdálenosti od Tulipy Rokytky nechybí ani zdravotnické středisko a školy.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video